Komunikuj się efektywniej i skuteczniej 

Wszystko co robisz i mówisz niesie ze sobą informację. Dociera ona do Twojego rozmówcy nie tylko poprzez słowa, ale również ton głosu, wyraz twarzy i mowę ciała. Oznacza to, że nieprzerwanie wysyłamy i otrzymujemy komunikaty… czy tego chcemy czy też nie. Czy wiesz jakie komunikaty Ty wysyłasz?

Świadomość, że tak się dzieje to pierwszy krok to zrozumienia jak ważna jest efektywna komunikacja zarówno w Twoim środowisku zawodowym jak i w życiu prywatnym.

Często podziwiamy tych, którzy budują pozytywne relacje z innymi i zawierają wartościowe znajomości. Efektywna komunikacja i obustronne zrozumienie stanowią podstawę takich relacji. Podczas warsztatu “Efektywna Komunikacja” zrozumiesz co dzieje się w procesie komunikacyjnym i jak możesz rozwijać swoje umiejętności w tym obszarze. W rezultacie także i Ty możesz stać się jednym z tych, którzy doskonale komunikują się z innymi. Będziesz mógł odkryć i rozwijać zdolności, które pozwolą Ci nabrać pewności siebie i wiarygodności w komunikacji. Otrzymasz narzędzia dzięki, którym możesz w codziennym życiu swobodniej i skuteczniej komunikować się z innymi.

Podczas tego warsztatu nauczysz się podstawowych zasad skutecznej komunikacji. Będziesz miał okazję ocenić własny styl i posiadane umiejętności tak, abyś mógł rozwijać je we właściwym kierunku. Poznasz niezbędne kompetencje niezastąpione w efektywnej komunikacji i techniki, które pozwolą Ci rozwijać je każdego dnia. 

Czego dokładnie się nauczysz?

  • Jak działa proces komunikacji
  • Jak komunikacja wygląda w praktyce i na co zwracać uwagę w codziennych interakcjach
  • Jakie umiejętności są konieczne, aby komunikacja była skuteczna

Jakie wyniesiesz korzyści?

  • Zrozumiesz kanały komunikacyjne
  • Ocenisz własne umiejętności i odkryjesz obszary które możesz rozwijać
  • Będziesz miał jasny obraz działań jakie możesz podjąć każdego dnia, aby zobaczyć poprawę w swoich relacjach z innymi 

Ten popularny warsztat prowadzony jest regularnie kilka razy w roku 

Jeśli chcesz uzyskać informację na temat dat najbliższych warsztatów skontaktuj się z nami wysyłając email info@positivesuccessgroup.com  lub telefonicznie: 01 4434418

Ilość miejsc ograniczona. Zarezerwuj swoje miejsce  JUŻ DZIŚ

Szczegóły

 
Dla kogo Jest to trening dla Ciebie jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w komunikacji. Jest to warsztat dla Ciebie jeśli chcesz nauczyć się podstawowych zasad, które mogą pomóc Ci zrozumieć innych i być zrozumianym.
Gdzie Dublin : Grand Canal Hotel, Grand Canal Street Upper, Ballsbridge, Dublin
Kiedy Daty najbliższych warsztatów już wkrótce
Inwestycja 1 kurs – €35
2 kursy – €65 
3 kursy – €90