Jesteśmy firmą szkoleniową o ugruntowanej pozycji na rynku, której misją jest tworzenie profesjonalnego i pozytywnego środowiska dla osób indywidualnych oraz grup do rozwijania swojej świadomości i umiejętności poprzez nasze usługi szkoleniowe z obszarów: Life Coaching, Executive Coaching, Przywództwo, Inteligencja Emocjonalna. Jesteśmy liderami w budowaniu i prowadzeniu programów szkoleniowych.

Positive Success Group oferuje szczere zainteresowanie tobą, twoją firmą, twoimi codziennymi wyzwaniami oraz pomoc w osiągnięciu twojego sukcesu. Operujemy w zgodzie z naszymi wartościami oraz pasją, którą jest wspieranie rozwoju innych.

Aby osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie istotne jest prezentowanie swojej wiedzy poprzez działania oraz zachowanie.

Pomożemy ci zwiększyć twój potencjał na rynku pracy poprzez edukację, która jest akredytowana i zgodna ze standardami certyfikacyjnymi QQI oraz FAS.

business_woman_success
U podstaw naszego stylu coachingu leży psychologia pozytywna, która w praktyce oznacza znalezienie własnego celu i sensu w życiu, rozwijanie optymizmu, budowanie pozytywnych relacji, docenianie relaksu i przyjemności i identyfikowanie i efektywne wykorzystywanie swoich silnych stron.

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i prowadzeniu programów treningowych.

Jesteśmy świadomi pozytywnego wpływu coachingu w związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient korzystający z naszych usług pracował z najlepszym wybranym dla niego coachem. Wszystkie nasze sesje coachingowe i rozmowy z klientami przeprowadzane są w sposób profesjonalny z zachowaniem całkowitej poufności. Odbywają się one w bezpiecznej dla klienta atmosferze otwartości i szczerości. Oferujemy przestrzeń, która jest całkowicie wolna od osądów i opinii. Zawsze oferujemy najwyższe poszanowanie dla klientów,  ich godności i poufności ich informacji. Podczas sesji coachingowych stawiamy wyzwania, aby zachęcić cię do rozpatrzenia sytuacji z różnej perspektywy, poznania wszystkich możliwych rozwiązań i przygotowania na wszystkie możliwe okoliczności. W ten sposób wiemy, że otrzymujesz  serwis coachingowy najwyższej jakości. To jest podstawą naszej oferty i tego kim jesteśmy.

Nasza Misja

Zapewnienie pozytywnej edukacji oraz rozwojowych warunków, dla osób indywidualnych oraz grup, pozwalających na rozwoju świadomości własnej oraz innych osób poprzez coaching oparty na mocnych stronach. Aby działać w sposób zgodny z naszymi wartościami oraz przewodzić poprzez czynny udział, zaangażowanie i oferowane wsparcie. Nasza zasada: “To walk our talk”- wiedzieć, robić oraz być.

Gdzie

 • Dublin
 • Cork
 • Glasgow
 • Edinburgh
 • Warszawa
 • Baza klientów w Europie oraz w regionie dalekiego Wschodu.

Usługi

 • Life Coaching
 • Executive Coaching
 • Executive & Life Coaching Dyplom
 • Kursy Train the Trainer w języku angielskim
 • Inteligencja Emocjonalna
 • Przywództwo
 • Kursy Treningowe dostosowane do potrzeb klientów
 • Prowadzenie kursów

Akredytacja i Regulacje:

Nasz kurs executive i life coachingu jest akredytowany przez LBCAI (Life and Business Coaching Association Ireland)
Nasza firma jest zarejestrowana w Instytucie kształcenia QQI. Oznacza to, że spełniamy wysokie wymogi, standardy oraz procedury związane z procesem kształcenia oraz certyfikacji. QQI (Quality and Qualifications Ireland), który jest narodową Radą Szkolnictwa w Irlandii. Rejestracja jako oficjalny dostawca usług szkoleniowych w ramach wymienionego instytutu, oznacza spełnienie wysokich standardów QQIdotyczących naszych procedur i praktyk oraz prowadzenia szkoleń akredytowanych przez QQI.

Nasze kursy Train The Trainer posiadają certyfikację QQI Poziom 6 oraz potwierdzenie zawodowych kwalifikacji w ramach organizacji FAS/EI. Oznacza to, że program kursu spełnia rygorystyczne standardy wyznaczone przez FAS.

Nasz Dyplom Life Coachingu jest certyfikatem QQI Poziom 6 Component Professional Coaching Practice and Ethics. Uzyskanie certyfikatu QQI jest możliwe w ramach Dyplomu z Executive i Life Coaching. To w rzeczywistości dwie kwalifikacja w cenie jednej – ubieganie się o kwalifikację QQI przebiega bez dodatkowych opłat.

O dyplomie w Executive i Life Coaching-u

Nasz kurs z Executive i Life coachingu jest najlepszym wyborem dla wszystkich osób chcących uzyskać akredytowane i profesjonalne kwalifikacje coachingowe. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w trenowaniu coachów, które w połączeniu z nieustannym wsparciem dają prawdziwe rezultaty. Podczas wielu lat naszej działalności zostaliśmy nazwani najlepszą firmą treningową z zakresu coachingu w Irlandii i przeprowadziliśmy dotychczas już ponad 25 edycji dyplomu w Executive and Life Coachingu w języku angielskim. Oznacza to, że do tej pory edukację coachingową i trening ukończyły z nami setki studentów.

Nasz unikalny program kursu coachingu zapewnia teorię oraz praktykę umiejętności koniecznych do rozwoju swojego własnego stylu coachingowego. Kurs pomaga również w budowaniu pewności siebie oraz wiary pozwalającej na osiągniecie swoich celów.

Oto niektóre powody, dla których nasi studenci decydują się na zdobycie umiejętności coachingowych: rozwój osobisty, poszerzenie wachlarzu możliwości lepszego zatrudnienia, zmiana kariery, elastyczne godziny pracy, rozwój pewności i wiary w własne zdolności, dalszy rozwój zawodowych i osobistych kompetencji, alternatywne źródło dochodów oraz chęć pomocy innym osobom.

Istnieje wiele elementów, które należy rozważyć pod uwagę wybierając kurs executive i life coachingu. Obecnie na rynku znajduje się wiele ofert kursów coachingowych i ważne jest abyś wybrał kurs właściwy dla ciebie. Edukacja coachingowa może być początkiem nowej kariery, której solidne fundamenty zbudowane z kluczowych kompetencji pozwolą na dalszy rozwój twoich umiejętności.

Dlaczego zatem warto wybrać nasz kurs?

Nasz kurs executive i life coachingu jest akredytowany przez LBCAI (Life and Business Coaching Association Ireland). Po pomyślnym ukończeniu kursu możesz dołączyć do tego stwarzyszenia lub innych organizacji takich jak: ICF (International Coaching Federation), ECI (European Coaching Institute) lub AC (Association of Coaching). Prosimy pamiętać, źe wymienione organizacje poza LBCAI mogą wymagać spełnienia dodatkowych wymagań, takich jak: opłata członkowska, określona ilość przeprowadzonych sesji coachingowych z płatnymi klientami oraz klientami pro-bono, sesje w obecności mentora etc.

Nasza firma jest zarejestrowana w Instytucie kształcenia QQI. Oznacza to, że spełniamy wysokie wymogi, standardy oraz procedury związane z procesem kształcenia oraz certyfikacji.

Kurs Executive i Life coachingu daje opcjonalną możliwość zdobycia dodatkowej kwalifikacji – QQI Level 6 Component Professional Coaching Practice and Ethics w Coachingu.

Ochrona uczestników zajęć. Jednym z wymogów stawianym firmom ubiegających się o rejestr w Instytucie Kształcenia QQI jest zapewnienie wsparcia uczestnikom w przypadku gdyby coś się stało z firmą szkoleniową. Takiej gwarancji nie oferują firmy szkoleniowe, które nie posiadają rejestracji w QQI.

Nasi trenerzy.  Wszyscy nasi trenerzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu warsztatów oraz są kwalifikowanymi executive i life coachami. Wybieramy wyłącznie najlepszych trenerów oraz coachów, których doświadczenie i wsparcie ma najlepszy wpływ na uczestników zajęć. Wszyscy nasi trenerzy mają kwalifikacje spełniające wymogi FAS.
Nasza struktura i zawartość kursu. Program kursu został zaprojektowany i jest nieustannie rozwijany przez Maureen Hewitt  jednego z najlepszych coachów w Irlandii (Więcej na temat Maureen poniżej). W programie kursu dzieli się ona całą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dlatego też program kursu zajęć pozwalają na uczenie się umiejętności, które zostały sprawdzone i są rzeczywiście skuteczne.
Nasze metody nauczania. Kurs jest zorientowany na praktykę. Wierzymy w naukę poprzez praktykę i działanie. Wspieramy studentów.  Jako wykwalifikowani coachowie lubimy pomagać ludziom w osiąganiu możliwie jak najlepszych rezultatów. Nasze wsparcie jest obecne nie tylko w czasie trwania kursu, ale również po jego zakończeniu.
Nasi absolwenci. Czytając referencje, przekonasz się jak setki osób, takich jak ty, opisują swoje wrażenia związane z uczestnictwem w zajęciach. Tak jak oni masz szansę zostać wykwalifikowanym coachem.

O Maureen Hewitt – Dyrektor Zarządzający i Główny Coach

Maureen posiada ponad 25 lat doświadczenia pracy w biznesie, treningach, konsultingu oraz coachingu. Swoją własną działalność rozpoczęła w roku 1997. Jest również założycielem Emotional Intelligence Ireland, która jest pierwszym centrum poświęconym rozwojowi oraz profesjonalnym pomiarom Inteligencji Emocjonalnej w Irlandii.

Maureen jest zorientowanym na ludzi coachem, trenerem i prezenterem, który posiada umiejętność wygłaszania porywających sesji motywacyjnych skierowanych do dużej publiczności oraz katalizowania personalnego rozwoju osobistego w środowisku executive coachingu. Maureen posiadana umiejętność budowania relacji z ludźmi na każdym szczeblu organizacyjnym. Jej styl pracy oraz podejście pomogło wielu firmom w rozwoju strategicznych projektów mających na celu rozwój biznesu i organizacji.

Maureen w swojej pracy skupia się na Leadership i Executive Coaching-u dla wyższego i średniego szczebla menedżerskiego. Posiada ona naturalną zdolność skutecznego wykorzystywanie swojego wieloletniego doświadczenia z korzyścią dla klientów coachingowych. Zarówno to, jak i jej pasja związana z oferowaniem najwyższej jakości serwisu i dbałość o całościowy rozwój  klientów sprawiają, że jest ona jednym z najpopularniejszych coachów w Irlandii.

Jako Coach Maureen pracowała z setkami klientów indywidualnych oraz osobami zajmującymi stanowiska kierownicze w celu rozwinięcia ich pełnego potencjału i osiągnięciu sukcesu w życiu zawodowym oraz osobistym.  Jest “Coachem pewności siebie” dla portalu rekrutacyjnego IrishJobs.ie. Jej ostatnia obecność w mediach to TV3 w roli Eksperta Inteligencji Emocjonalnej, The Irish Times, The Sunday Business Post, sekcja biznesu The Sunday Independent, Sekcja Praca i Kariera na łamach The Independent, wywiad dla radia RTE Radio 1 z Ryanem Tubridy, Today FM z Rayem Darcy, TodayFM na żywo w programie Sunday Business World. Maureen jest również wymieniana na łamach gazety Business and Finance jako jeden z wiodących Executive Coachów w Irlandii.

Maureen posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz prowadzeniu szkoleń rozwojowych na zamówienie dla wielu organizacji takich jak: Clarion Hotel Group , O2, Dell, Failte ireland, Tourism Ireland, Eircom, AIB, Bus Eireann, HSE, Kilkenny College oraz Departamentu Edukacji.