Oferta Coachingowa

coaching

Wybierając Positive Success Group, wybierasz współpracę z najlepszymi specjalistami w branży coaching-u.

Główny coach Positive Success Group i ekspert inteligencji emocjonalnej Maureen Hewitt pracuje z klientami, którzy są liderami, menedżerami i właścicielami przedsiębiorstw publicznych, prywatnych i organizacji non-profit.

Przez ostatnie 13 lat szkoła coachingu Positive Success Group skupiło wokół siebie silną grupę utalentowanych, doświadczonych coachów, których różnorodne specjalizacje pozwalają nam doskonale dostosować oferty coachingowej do potrzeb klientów. Nasza oferta to sesje coachingowe jeden-na-jeden z zakresu Executive Coaching, Coachingu Życiowego, Coachingu Kariery, Coachingu Efektywności Osobistej i Pewności Siebie. Budujemy również doskonałe programy treningowe zgodne z wymogami i potrzebami naszych klientów biznesowych. Grupa coachów Positive Success Group ma doświadczenie w pracy w wielu sektorach przedsiębiorczości. Jakie są potrzeby Twoje i Twojego biznesu? Proponujemy coaching, kursy, sesje treningowe, konsultacje i pomiar inteligencji emocjonalnej.

Executive Coaching: Wspaniałe doświadczenie, bezpieczeństwo i poufność informacji. Coaching pozwolił mi cieszyć się z moich sukcesów i stawić czoło wyzwaniom związanym z pracą w wielokulturowym środowisku. Dzięki Maureen poszerzyłam perspektywy, otworzyłam się na nowe rozwiązania i lepiej zrozumiałam moja sytuację. Coaching okazał się tym co pozwoliło mi przetrwać. Nie wiem jak poradziłabym sobie bez niego.- Georgina Farrell, Head of HR, Zurich Life Solutions, Dubai

Maureen jest od lat zaangażowana w rozwój i promocję coaching-u i mentoringu w Irlandii, zawsze podkreślając wagę etyki i profesjonalizmu w zawodzie coach-a. Jako założyciel PSG i Emotional Intelligence Ireland Maureen oferuje wyłączanie wysokiej jakości usługi związane z “superwizją” coachingową, mentoringiem i konsultacją.
Positive Success Group współpracuje z najlepszymi polskimi coachami w Irlandii, którzy zaangażowani są nie tylko w prowadzenie Akredytowanego Dyplomu w Executive i Life Coachingu, ale również w pracę z klientami indywidualnymi i tworzenie coachingowych programów dla biznesu. W związku ze swoim doświadczeniem i specjalizacją często pojawiają się w roli ekspertów w prasie lokalnej i portalach internetowych dla Polonii w Irlandii np.: Gazeta Polska, Polski Express.
Współpracując z Positive Success Group skupialiśmy się na zagadnieniach związanych z inteligencją emocjonalną i executive coaching. Wszystkie dostosowane były do naszych potrzeb. Podejście specjalistów z PSG jest zawsze praktyczne, pozytywne i profesjonalne. Naszym celem było zwiększenie zdolności menedżerów jednocześnie odnosząc się do obszarów wymagających poprawy. PSG dogłębnie poznało strukturę naszej firmy i sposoby działania, tak aby ich programy treningowe przyniosły rzeczywiste (również finansowe) rezultaty. Poleciłabym współpracę z PSG każdemu.- Rose Gibb. Head of Learning and Development. Eircom Ltd

C EO’s, szefowie oddziałów i liderzy teamów w takich organizacjach jak O2, Dell, Eircom,GS1, Glaxo Smith Klein i Clarion Hotel Group wybrali nasze usługi coaching-u. Dzięki naszej ofercie coachingowej setki klientów zwiększyły swoje zdolności przywódcze poprzez świadomość osobistą, budowanie efektywniejszych relacji i poznanie systemu wartości. Pracujemy tak, aby dopasować rozwój osobisty najważniejszych osób w przedsiębiorstwie ze strategią i szeroko pojętymi celami całej organizacji. Maureen i jej team z sukcesem umożliwili wielu osobom zmianę kierunku zawodowego i kariery. Wszyscy klienci pracujący z Maureen i PSG potwierdzają, że w rezultacie coaching-u odczuwają większą pewność siebie, chęć do działania, wiarę we własne możliwości, mają jasną strategię dalszego rozwoju i klarowne cele. Maureen i coachowie PSG są bardzo oddani edukacji i umożliwianiu pozytywnej zmiany na poziomie indywidualnym, a jeśli konieczne także i całej organizacji.
O Nasz sukces i doskonała reputacja są rezultatem profesjonalnych usług coachingowych, które umożliwiają:

  • Świadomość osobistą i wpływu na otoczenie
  • Pewność siebie w biznesie
  • Executive Coaching
  • Inteligencję Emocjonalną
  • Coaching dla teamów
  • Coaching Kariery i przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
  • Detoks umysłowy
  • Odnalezienie celu i pasji
  • Odnalezienie własnej tożsamości i systemu wartości
  • Indywidualny rozwój jednocześnie połączony z potrzebami organizacji

Skontaktuj się z nami już dziś, i dowiedz się jak nasze usługi coachingowe mogą posłużyć Tobie i Twojej firmie.

Kontakt